ورود کاربران ثبت نام

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای ستاره دار را می بایست تکمیل نمایید
نام و نام خانوادکی
نام کاربری
کلمه عبور *
تایید کلمه عبور *
آدرس ایمیل *
تایید آدرس ایمیل *
:

اخبار سايت

قبلي بعدي

تهيه نسخه پشتيبان از سيستم

08-08-1395 تعداد بازدید ها:5947 اخبار اختصاصي تاپ3 Super User

كاربران گرامي با توجه به وجود ويروس هاي جديد و خطرناك كه اخيرا بوجود آمده حتما از آنتي ويروس هاي اورجينال بر روي سيستم هاي خود استفاده كنيد و حتما...

ادامه مطلب

معرفي برنامه تاپ 3

07-03-1392 تعداد بازدید ها:10538 اخبار اختصاصي تاپ3 Super User

نرم افزار حسابداري و انبارداري تاپ 3، سيستمي را جهت دريافت و پردازش داده هاي مالي پياده سازي مينمايد. اين مجموعه توسط يكي از بهترين ابزارهاي توليد نرم افزار تهيه...

ادامه مطلب

معرفي برنامه تاپ 3

نرم افزار حسابداري و انبارداري تاپ 3، سيستمي را جهت دريافت و پردازش داده هاي مالي پياده سازي مينمايد. اين مجموعه توسط يكي از بهترين ابزارهاي توليد نرم افزار تهيه و توسعه داده شده است. بانك اطلاعاتي تاپ 3 توسط MS SQL SERVER 2000 طراحي شده كه ميتواند برحسب نياز يا به دلخواه مشتري روي تمام بانكهاي اطلاعاتي تحت ويندوز تغيير كند. اين مجموعه برمبناي سيستم هاي چندكاربره طراحي شده است و تغيير كاربري ان روي نسخه هاي مختلف براحتي مقدور ميباشد.

تاپ 3 در نسخه هاي VIEWER,CLIENT,SERVER توزيع ميگردد. با توجه به ماهيت شبكه نرم افزار در هر زمان شما ميتوانيد از نسخه تك كاربره به نسخه تحت شبكه تغيير كاربري دهيد. در طراحي برنامه سعي شده از تا از ايجاد محدوديت در ثبت و اصلاح داده ها خودداري گردد هر چند كه در برخي از موارد به ناچار گريز از اين موارد مقدور نبوده و محدوديت ها اعمال شده است. در ضمن نسخه نمايشگر تاپ 3 جهت مشاهده اطلاعات ميتواند مورد استفاده قرار ميگيرد. اين نسخه جهت انتقال اطلاعات روي كامپيوترهاي همراه طراحي شده است و ميتواند به صورت همزمان با CLIENT روي سيستم واحدي نصب گردد.
ساختار ويندوزي برنامه همراه با اعمال تنظيمات در جهت كاهش نياز ها به موس باعث شده اجراي برنامه براحتي و با استفاده از كيبورد امكانپذير باشد. در هر مرحله از برنامه شما ميتوانيد با استفاده از كيبورد و بدون استفاده از موس اقدام به جابجائي بين كنترل ها بپردازيد. تنظيمات كليدهاي ميانبر و ميانبر منوها شما را قادر ميسازد تا به بهترين نحو ممكن از كيبورد استفاده نمائيد البته اكيدا توصيه ميگردد كليدهاي ميانبر را تغيير ندهيد و در صورت لزوم با احتياط و بررسي كليه جوانب نسبت به تغيير آنها اقدام نمائيد.
توسعه برنامه در جهت كنترل اتوماتيك وضعيتهاي مالي شما را در جهت اطمينان از وضعيت اسناد كمك مينمايد. تعيين وضعيت ترار حسابها شما را قادر ميسازد تا مبادلات ناتراز را شناسائي و در جهت رفع مشكل آنها اقدام نمائيد لازم به ذكر است كه اين وضعيت در صورت بروز مشكلاتي همچون قطعي برق و يا مشكلات شبكه محلي شما ممكن است رخ دهد و بروز آن در هنگام عملكرد عادي برنامه غير ممكن است.
راهنماي حساس به محتواي برنامه شما را در هنگام برخورد با مشكلات و يا ايجاد ابهام در چگونگي كار با محيط برنامه كمك مينمايد. شما در هر بخش با فشار دادن كليد راهنما(به صورت پيش فرض F1) ميتوانيد به راهنماي مربوطه دسترسي پيدا كنيد. در ضمن در راهنما بخشي به عنوان راه حل مشكلات در نظر گرفته شده است كه مشكلات روتين در اين بخش گردآوري شده و نحوه رفع آنها بيان گرديده است. در صورت برخورد با مشكل پيش بيني نشده، شما ميتوانيد آنرا با نماينده فروشنده اعلام نمائيد تا به ليست افزوده شده و يا مشكل به صورت كلي از نرم افزار حذف گردد.
شركت پرتو شرق بعنوان نماينده انحصاري و مركز فروش نرم افزار مالي تاپ 3 كليه خدمات پس از فروش برنامه را از زمان خريد ، راه اندازي و پس از آن بر عهده دارد و نيازهاي شما را درصورت امكان و با توافق طرفين اعمال مينمايد. در ضمن شركت پرتو شرق امكانات لازم براي انتقال اطلاعات پايه اي شما از هر بانك اطلاعاتي و يا نرم افزارهاي صفحه گسترده را به روي بانك تاپ3 منتقل نمايد و بالعكس اطلاعات تاپ3 را با ساختار انتخابي به شما تحويل نمايد. سايت اين شركت به آدرس اينترنتي WWW.PartoeShargh.com جهت برداشت نسخه ها و ابزارهاي جديد تاپ 3 در نظر گرفته شده است. اين شركت آماده دريافت نظرات و پيشنهاد در جهت بهبود عملكرد برنامه ميباشد.

شركت مهندسي پرتو شرق
يزد،بلوار 22 بهمن،روبروي اداره كار
تلفن:7256820-7248980 351 98+
وب سايت:WWW.PartoeShargh.com